Uitslagen

ZRB | 20-21 juni 2015

zaterdag            
ploeg slag Veld Voorwedstrijd finale Positie    
Laga 2 M.I.S. van Rooij DSA 2-   08:44,3 4e    
Laga B.R. van Grondelle N 2-   Geen finale      
Laga S.L. van der Meijden DN 2-   08:23,4 4e    
Laga M.J. den Breeijen B 4+   Geen finale      
Laga N.J. Prins LDB 4*   Geen finale      
Laga D. Bode DB 8+   07:01,7 Blik!    
               
zondag            
ploeg slag Veld Voorwedstrijd Kwartfinale Halve finale finale positie
Laga M.J. den Breeijen N 4+ 07:20,4 - - Geen finale  
Laga W.W. Lohle Ej 8+ 02:56,1 02:55,9 03:02,9 03:06,4 2e
Laga D. Bode DEj 8+ 03:22,7 03:21,4 03:06,4   9e
Laga S.L. van der Meijden DDev 4- 03:32,2 - -   9e
Laga N.N. Overkamp LDev 4- 03:10,1 03:06,3 03:16,2 03:20,2 Blik!
Laga N.J. Prins LDEj 4* 03:42,8 03:44,7 - Geen finale 6e
Laga M. Wassink LEj 8+ 03:02,9 02:58,2 - Geen finale 7e
Laga M.E. Meijer DO 2- 08:38,5 - - Geen finale  
Laga I.I. Dijkstra DB 1x 09:59,6 - - Geen finale  

ARB/NK groot | 6-7 juni 2015

zaterdag      
ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Laga 1 B.R. van Grondelle N 4+ geen finale  
Laga J.M. van Remundt LDB 1x geen finale  
Laga 2 B. de Vos N 4+ 06:35,8 2e
Laga 3 H. de Lange N 4+ 06:49,2 3e
Laga M.M.H. Kraaijkamp LDSA 1x 07:42,0 Blik!
Laga S.L. van der Meijden DDev 4- 07:16,3 10e
Laga D. Bode DEj 8+ 06:36,9 3e
Laga L.C.M. Michielsen LDEj 4* 07:34,6 7e
Laga M.E. Meijer DO 2- 07:54,6 6e
Laga F. Garrisi Ej 8+ 06:01,3 3e
Laga N.N. Overkamp LDev 4- 06:16,0 2e
Laga 2 I.I. Dijkstra DB 1x 08:39,9 5e
Laga 1 M.A. Mulder DB 1x 08:08,6 Blik!
Laga J.M. van Remundt LDB 1x 09:05,1 3e
Laga/Nereus Abe Wiersma SA 2x 06:21,9 Blik!
Proteus/Laga Roos de Jong DSA 2x 06:56,7 Blik!
Laga M. Wassink LEj 8+ 06:04,9 3e
         
zondag        
ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Laga B.R. van Grondelle B 4+ geen finale  
Laga J.M. van Remundt LDN 1x 09:13,4 9e
Laga 1 B. de Vos O 4+ 06:46,0 3e
Laga 2 H. de Lange O 4+ 07:01,7 6e
Laga/Nereus Abe Wiersma SA 2x (NK) 06:27,3 2e
Proteus/Laga Roos de Jong DSA 2x (NK) 07:01,3 3e
Laga S.P.A. de Rooij SA 2- 06:44,0 Blik!
Laga N.N. Overkamp LO 4- 06:36,6 4e
Laga 2 M.I.S. van Rooij DSA 2- 08:15,3 4e
Laga 1 M.E. Meijer DSA 2- 07:56,2 3e
Laga S.L. van der Meijden DN 2- 08:03,1 3e
Laga/Skadi Crista Algie DO 4- 06:55,6 Blik!
Laga 1 I.I. Dijkstra DN 1x 08:40,3 6e
Laga D. Bode DB 8+ 07:02,4 4e
Laga L.C.M. Michielsen LDB 4* 07:42,2 6e
KNRB 2 Marie-Anne Frenken DSA 4x (NK) 06:38,0 2e
Laga 2 R.D.M. Feldbrugge SA 8+ (NK) 05:54,8 7e
Laga 1 F. Garrisi SA 8+ (NK) 06:11,8 8e
Gyas/Laga Nils Meijer LSA 8+ (NK) 06:02,5 2e
Laga M. Wassink LSA 8+ (NK) 06:05,7 4e
Aegir/Laga Lotje Mulder DSA 8+ (NK) 07:02,2 8e
Nereus-combi Karien Robbers DSA 8+ (NK) 06:19,9 2e
Laga B.S. Wartna N 2- 07:23,3 4e
 

Thetis sprints | 5 juni 2015

(velden die doorgang hebben gevonden voor het afgelasten) 

ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Laga M.M.H. Kraaijkamp DSA 1x 01:44,6 Blik!
Laga M.E. Meijer DO 2- 01:47,1 Blik!
 

Westelijke Regatta | 23&24 mei 2015

Zaterdag        
ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Laga/Proteus T.S. Overgaauw N 4+ 07:33,5 5
Laga S.L. van der Meijden DDev 4- Geen finale  
Laga R.I. Tiel DEj 8+ Geen finale  
Laga 1 S.H.O. Zwetsloot O 2- Geen finale  
Laga M.E. Meijer DO 2- Geen finale  
Laga B. de Vos N 4+ 07:39,5 2
Laga/Skadi Crista Algie DSA 4- 08:18,5 2
Laga 2 L.A. Ottenheym O 2- 08:31,6 5
Laga L.C.M. Michielsen LDEj 4* 08:40,7 6
Laga 2 R.D.M. Feldbrugge Dev 4- 07:10,3 4
Laga 1 W.T. Schot Dev 4- 07:09,3 3
Laga F. Garrisi Ej 8+ 07:00,4 5
Laga N.N. Overkamp LDev 4- 07:22,6 2
Laga 2 I.I. Dijkstra DB 1x 10:19,8 5
Laga M. Wassink LEj 8+ 06:59,5 2
Zondag        
ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Laga 2 I.I. Dijkstra DN 1x Geen finale  
Skadi/Laga I.I. Dijkstra DN 2x 07:53,6 2
Laga S.L. van der Meijden DO 4- 07:39,1 4
Laga/Skadi Crista Algie DO 4- 07:00,5 2
Laga B. de Vos O 4+ 06:41,6 2
Laga/Proteus T.S. Overgaauw B 4+ 06:56,8 4
Laga M. Wassink LB 8+ 06:11,7 Blik!
Laga S.P.A. de Rooij SA 2- 07:00,0 Blik!
Laga R.I. Tiel DB 8+ 07:10,0 4
Laga L.C.M. Michielsen LDN 4* 08:07,3 6
Laga W. Lauwers LN 1x 07:45,1 4
Laga 2 R. Visser N 2- 07:37,3 5
Laga 1 B.S. Wartna N 2- 07:14,4 Blik!
Laga 2 F. Garrisi SA 8+ 06:11,6 4
Laga 1 W.T. Schot SA 8+ 06:00,7 2
 

Hügelregatta Essen | 16/17 mei 2015

ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Zaterdag        
KNRB M.M.H. Kraaijkamp SF1x A LG 09:14.90 6
Proteus/Laga L. Youssifou SF2x B 08:01.73 Blik!
Laga/Nereus Abe Wiersma SM2x B 07:38.05 7
Nereus combinatie Karien Robbers SF8+ 07:13.08 2
KNRB Robert Lücken SM8+ 06:04.02 Blik!
         
Zondag
       
KNRB
M.M.H. Kraaijkamp SF1x A LG 08:52.97 Blik!
Proteus/Laga
L. Youssifou SF2x 07:48.10 Blik!
Laga/Nereus
Abe Wiersma SM2x B 07:18.30 5
Nereus combinatie Karien Robbers SF8+ 07:08.21 3
KNRB
Robert Lücken SM8+ 06:06.45 2
KNRB
M.M.H. Kraaijkamp Sf4x 07:55.45 3
 

Ghent May Regatta | 9/10 mei 2015

ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Zaterdag        
Laga 1 N.N. Overkamp LM2- 07:16.72 Blik!
Laga 2
L.V. Pragt LM2- 07:47.34 2
Zondag        
Laga
N.N. Overkamp MSB2- 07:16.72 Blik!
Laga
L.V. Pragt LM2- 07:47.91 2
Laga
M. Wassink MSA8+ geen finale  
 

Damen Raceroei Regatta | 2/3 mei 2015

ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Laga S.H.O. Zwetsloot B 1x geen finale  
Laga 2 P.J. den Bremer B 4+ 07:01,3 4e
Laga 1 D.J.A. van Wijck B 4+ 07:01,6 5e
Laga W.W. Lohle B 8+ 06:00,7 Blik!
Laga 2 I.I. Dijkstra DB 1x geen finale  
Laga 1 F.D. Cieraad DB 1x 08:40,2 3e
Laga R.I. Tiel DB 8+ geen finale  
Laga S.L. van der Meijden DDev 4- geen finale  
Laga R.I. Tiel DEj 8+ 07:06,7 4e
Laga 1 W.T. Schot Dev 4- 06:31,4 2e
Laga 2 R.D.M. Feldbrugge Dev 4- geen finale  
Laga 3 A.H. Koppes Dev 4- 06:48,2 6e
Laga 2 L. Youssifou DN 1x 08:03,7 Blik!
Laga 1 F.D. Cieraad DN 1x 08:18,1 3e
Laga M.E. Meijer DN 2- 07:54,2 Blik!
Laga/Skadi I.I. Dijkstra DN 2x 08:03,7 2e
Laga/Skadi I.I. Dijkstra DN 2x 08:19,6 3e
Laga 1 E.M.L. van Miltenburg DO 2- geen finale  
Laga 2 M.E. Meijer DO 2- 08:04,8 5e
Laga/Skadi Crista Algie DO 4- 07:03,6 Blik!
Laga S.L. van der Meijden DO 4- 07:25,2 5e
Laga L. Youssifou DSA 1x 07:58,5 2e
Proteus/Skadi/Laga/Pelargos Janneke van der Meulen DSA 8+ 06:32,0 Blik!
Laga 1 W.W. Lohle Ej 8+ 06:25,6 4e
Laga 2 D.J.A. van Wijck Ej 8+ geen finale  
Laga M. Wassink LB 8+ geen finale  
Laga L.C.M. Michielsen LDB 4* 07:46,1 2e
Laga N.J. Prins LDEj 4* geen finale  
Laga N.N. Overkamp LDev 4- 06:44,6 2e
Laga/Hoop M. Wassink LEj 8+ 06:25,1 2e
Laga N.N. Overkamp LO 4- 06:24,0 2e
Laga S.H.O. Zwetsloot N 1x 07:46,7 6e
Laga 1 L.A. Ottenheym N 2- geen finale  
Laga 1 L.A. Ottenheym N 2- 07:22,9 3e
Laga 2 B.S. Wartna N 2- geen finale  
Laga 2 B.S. Wartna O 2- geen finale  
Laga 1 L.A. Ottenheym O 2- 07:44,0 5e
Laga W.T. Schot O 4- 06:16,8 Blik!
Laga A.H. Koppes O 4+ 06:46,5 Blik!
Laga A.N. Keijser SA 1x 07:32,9 3e
Laga S.P.A. de Rooij SA 2- 06:52,3 2e
Nereus/Laga Abe Wiersma SA 2x 06:35,6 Blik!
Orca/Laga Djimmer Smits SA 4- 06:33,1 4e
Laga W.T. Schot SA 8+ 05:53,1 3e

Hollandia/NK Klein | 17/18/19 april 2015

ploeg slag Veld Finishtijd Positie    
Laga 1 S.H.O. Zwetsloot B 1x geen finale      
Laga 2 P.J. den Bremer B 1x geen finale      
Laga K.M. Snel B 4+ 07:11,0 2e    
Laga/Argo B.R. van Grondelle B 4+ 07:19,0 4e    
Laga 1 F.D. Cieraad DB 1x geen finale      
Laga 2 I.I. Dijkstra DB 1x geen finale      
Laga S.L. van der Meijden DB 4+ 07:59,7 Blik!    
Laga/Skadi Crista Algie DDev 4- 07:12,6 2e    
Laga R.I. Tiel DEj 8+ 07:00,7 4e    
Laga 1 W.T. Schot Dev 4- 06:24,8 Blik!    
Laga 2 R.D.M. Feldbrugge Dev 4- 06:30,8 5e    
Laga 3 B. de Vos Dev 4- geen finale      
Laga 4 J. Hermans Dev 4- geen finale      
Laga 1 F.D. Cieraad DN 1x 08:49,6 4e    
Laga 2 I.I. Dijkstra DN 1x geen finale      
Laga K.M. van Wirdum DN 2- 08:42,9 3e    
Laga (SB) L. Youssifou DSA 1x 08:15,5 5e    
Laga D.J.A. van Wijck Ej 8+ 06:14,8 3e    
Skadi/Laga Ben Havenaar Ej 8+ 06:21,2 3e    
Laga L.C.M. Michielsen LDEj 4* 07:58,1 2e    
Laga N.N. Overkamp LDev 4- 06:34,9 Blik!    
Laga M.M.H. Kraaijkamp LDSA 1x 08:20,9 6e    
Laga M. Wassink LEj 8+ 06:22,6 4e    
Laga (SB) C.B. Kuyt LSA 1x 07:27,1 Blik, NK LSA1x  & NK LSB1x
Laga 1 S.H.O. Zwetsloot N 1x geen finale      
Laga 2 J. de Graaf N 1x geen finale      
Laga 3 P.J. den Bremer N 1x geen finale      
Laga R. Visser N 2- 07:47,9 5e    
Laga K.M. Snel N 4+ 07:30,2 3e    
Laga/Argo B.R. van Grondelle N 4+ 07:42,1 5e    
Laga R. Visser O 2- geen finale      
Laga 1 N.N. Overkamp O 4- 07:21,1 5e    
Laga 2 W.T. Schot O 4- 06:55,7 4e    
Laga (SB) A.N. Keijser SA 1x 07:35,6 6e, NK SB1x    
Asopos/Laga O.F.J. Siegelaar SA 2- 06:56,6 6e    
Laga S.P.A. de Rooij SA 2- 07:10,4 5e    
Laga R.D.M. Feldbrugge SA 8+ 06:26,3 4e    
Proteus/Skadi/Laga/Njord Peter Gründer SA 8+ 06:12,5 Blik!    
 

132e Varsity | 5 april 2015

ploeg slag Veld   Finishtijd Positie
Laga N.J. Hulst D Ov4+ voorwedstrijd 1 09:10,3 1
Laga K.M. Snel B 4+ voorwedstrijd 2 07:18,8 3
Skadi/Laga Ben Havenaar Jonge Acht voorwedstrijd 4 06:25,1 4
Laga D.J.A. van Wijck Jonge Acht voorwedstrijd 4 06:18,9 2
Laga 1 R.D.M. Feldbrugge N 2- voorwedstrijd 1 07:26,8 2
Laga 4 N. Moesker N 2- voorwedstrijd 2 07:29,2 2
Laga 3 B. de Vos N 2- voorwedstrijd 3 07:33,8 4
Laga 2 T.O. Rootliep N 2- voorwedstrijd 3 07:26,1 2
Laga N.J. Prins Lichte Dames Vier voorwedstrijd 2 07:58,5 3
Laga R.I. Tiel Dames Acht voorwedstrijd 3 07:17,9 2
Laga 2 B.S. Wartna O 4+ voorwedstrijd 1 07:08,2 2
Laga 1 B. Spel O 4+ voorwedstrijd 2 07:13,0 2
Laga M. Wassink Lichte Acht voorwedstrijd 2 06:29,8 1
Laga S.P.A. de Rooij Oude Vier voorwedstrijd 1 06:52,6 1
Laga F.A. Doorn H Ov4+ time-trial 2 07:40,2 1
Laga N.J. Hulst D Ov4+ A-finale 08:59,1 2
Laga 1 B. Spel O 4+ A-finale 07:22,0 5
Laga 2 B.S. Wartna O 4+ A-finale 07:07,3 3
Laga 2 T.O. Rootliep N 2- A-finale 07:15,2 2
Laga 1 R.D.M. Feldbrugge N 2- A-finale 07:16,6 4
Laga 4 N. Moesker N 2- A-finale 07:18,4 5
Laga E.M. de Vries Robbe DB 4+ A-finale 08:02,2 2
Laga N.N. Overkamp LSA 4- A-finale 06:39,8 Blik!
Laga R.I. Tiel Dames Acht A-finale 06:54,3 4
Laga N.J. Prins Lichte Dames Vier A-finale 07:58,2 5
Laga M. Wassink Lichte Acht A-finale 06:18,5 2
Laga K.M. Snel B 4+ A-finale 07:16,6 3
Laga D.J.A. van Wijck Jonge Acht A-finale 06:16,5 3
Laga F.A. Doorn H Ov4+ A-finale 08:03,4 Taart!
Laga M.J. Perdeck KNSRB Ov2+ A-finale 02:33,7 Taart!
Laga S.P.A. de Rooij Oude Vier A-finale 10:15,0 6
 

Head of the River | 21&22 maart 2015

ploeg slag Veld Finishtijd Positie
Laga M.M. Sluiter  DCL 8+ 29:35.5 6
Njord/Laga Tom Huberts  LH 1e divisie 8+ 25:53.6 2
Laga R.D.M. Feldbrugge  H 2e divisie 8+ 25:26.2 2
Laga D. Hoogeveen  H 3e divisie 8+ 26:57.2 7
Laga 1 D.J.A. van Wijck  H 4e divisie 8+ 27:15.1 11
Laga 2 W.W. Lohle  H 4e divisie 8+ 26:44.1 2
Laga M. Wassink  LH 4e divisie 8+ 26:34.8 2
Laga F.D. Cieraad  D 1e divisie 4* 29:52.3 Blik!
Laga M. Dieters  DCL 4* 36:05.2 15
Laga S.P.A. de Rooij  H 1e divisie 8+ 24:27.5 4
Laga F.J. Jansen  D 2e divisie 8+ 28:55.9 2
Laga R.I. Tiel  D 4e divisie 8+ 29:13.1 5
Laga T.J.F. van Domburg  HCL 8+ 27:15.6 3
Laga N.J. Prins  LDEj4* 31:54.5 7
Aegir/Proteus/Laga J.M. van Remundt  LDEj4* 33:26.3 11
 

Heineken Roeivierkamp | 14&15 maart 2015

Veld Ploeg Slag 2500m 250m 750m 5000m Eindstand Positie
DCl8+ Laga Sluiter, M.M. 09:46,0 00:51,0 - 19:57,9 169.495 7
HCl8+ Laga Domburg, T.J.F. van 08:29,9 00:44,9 - 17:41,9 148.985 11
LDEj4* Aegir/Proteus/Laga J.M. van Remundt 10:13,4 00:56,4 02:52,4 21:55,1 240.962 11
LDEj4* Laga Prins, N.J. 09:47,1 00:53,9 02:48,7 21:13,6 232.523 5
D1eDiv4* Laga Cieraad, F.D. 08:58,8 00:50,2 02:35,7 18:46,9 212.325 4
DEj8+ Laga Tiel, R.I. 08:51,6 00:47,3 02:34,3 19:06,4 209.213 5
D2eDiv8+ Laga Jansen, F.J. 08:49,7 00:47,1 02:34,0 18:52,7 208.038 5
LHEj8+ Laga Wassink, M. 08:14,7 00:44,0 02:25,9 16:36,2 191.913 6
HEj8+ Laga 2 Lohle, W.W. 08:02,2 00:41,7 02:16,2 16:21,7 184.405 Blik!
HEj8+ Laga 1 Wijck, D.J.A. van 08:19,4 00:43,1 02:28,2 16:58,2 194.100 16
LH3eDiv8+ Laga/Skøll Hoffmann, Jim 08:11,4 00:44,0 02:24,3 16:25,6 190.520 4
H3eDiv8+ Laga Hoogeveen, D. 08:07,1 00:43,4 02:19,8 16:38,2 188.620 8
LH2eDiv8+  Njord/Laga Huberts, Tom 08:02,2 00:41,3 02:16,5 16:05,1 183.275 2
H2eDiv8+ Laga Feldbrugge, R.D.M. 07:46,9 00:40,0 02:13,6 15:50,6 178.753 2
 

Van Oord Winterwedstrijden | 21&22 februari 2015

Veld Ploeg Slag Eindtijd Positie
DEj8+ Laga R.I. Tiel 19:14.76 10
DO2- Asopos/Laga E.M.L. van Miltenburg 21:18.86 6
DO2- Laga F.J. Jansen 21:40.91 8
SA1x Laga 2 C.B. Kuyt 19:49.26 5
SA1x Laga 1 A.N. Keijser 19:57.56 7
LB1x Laga M.J.G. Boonman 22:55.68 6
LEj8+ Laga B.J.T. Slobbe 17:59.36 7
SA2- Laga 1 S.P.A. de Rooij 19:48.62 7
SA2- Laga 2 W.T. Schot 19:37.20 6
O2- Laga 2 N.M. Looye 20:14.30 8
O2- Laga 1 M.G. Bezema 19:58.12 7
N2- Laga 2 A.H. Koppes 20:01.36 2
N2- Laga 1 L.C. Stolper 20:45.74 8
DN1x Laga L. Youssifou 21:50.37 Blik!
DB1x Laga 1 M.A. Mulder 22:41.96 2
DB1x Laga 3 I.I. Dijkstra 23:38.55 5
Ej8+ Laga 1 W.W. Lohle 17:49.45 11
Ej8+ Laga 2 P.J. den Bremer 17:46.85 9
O4+ Laga 1 D. Hoogeveen 19:48.75 6
O4+ Laga 2 S. van Vuuren 19:47.26 5
LO4+ Laga L.V. Pragt 19:16.22 2
DB4+ Laga K.M. van Wirdum 21:31.46 3
LDEj4* Laga N.J. Prins 21:29.32 7
DN2x Laga K. Happee 21:21.65 Blik!
SA1x (zo) Laga 2 C.B. Kuyt 20:00.33 2
LN1x (zo) Laga M.J.G. Boonman 22:16.99 4
SA8+ Laga D. Hoogeveen 17:34.29 4
SA4+ Laga S.P.A. de Rooij 17:31.32 Blik!
SA4+ Laga/Proteus R.D.M. Feldbrugge 18:00.56 4
N4+ Laga A.H. Koppes 18:24.33 4
LN4+ Laga B. Dorsman 18:21.96 Blik!
DN4+ Laga K.M. van Wirdum 20:50.43 3
 

Euro Open / NK Indoorroeien | 17 januari 2015

Veld Ploeg Slag Eindtijd Positie
LN Laga 1 Pragt, L.V. 06:52.2 14
LN Laga 2 Siemensma, S.A. 06:43.7 22
DN Laga 3 Meijer, M.E. 07:34.5 39
DN Laga 5 Meijden, S.L. van der 07:34.0 40
DN Laga 2 Dijkstra, I.I. 07:34.6 41
N Laga 1 Moesker, N. 06:19.7 12
N Laga 2 Vos, B. de 06:25.2 22
N Laga 3 Spel, B. 06:42.9 45
N Laga 4 Boonman, M.J.G. 06:48.9 51
DSB Laga Rooij, M.I.S. van 07:25.4 5
LSB Laga 3 Lauwers, W. 06:31.7 3
LSB Laga 1 Kuyt, C.B. 06:15.6 Blik en NK!
SB Laga 2 Schot, W.T. 06:09.0 3
SB Laga 6 Looye, N.M. 06:11.5 6
SB Laga 5 Laake, D. van 06:12.5 7
SB Laga 1 Spek, L.A.J.M. van der 06:16.3 10
SB Laga 7 Bezema, M.G. 06:18.8 11
SB Laga 13 Ottenheym, L.A. 06:21.1 13
SB Laga 10 Hermans, J. 06:21.6 15
SB Laga 8 Rootliep, T.O. 06:22.9 17
SB Laga 3 Zwetsloot, S.H.O. 06:24.4 18
SB Laga 16 Willemsen, M.A. 06:24.9 19
SB Laga 11 Visser, R. 06:25.3 20
SB Laga 9 Stolper, L.C. 06:25.8 22
SB Laga 14 Feldbrugge, R.D.M. 06:29.9 26
SB Laga 12 Wartna, B.S. 06:31.5 28
SB Laga 17 Hoogeveen, D. 06:44.2 29
DCl4 Laga 1 Hulst, M.B. 03:46.0 8
DCl4 Laga 3 Rooijen, W.A. van 03:46.5 9
DCl4 Laga 2 Winsen, A. van 03:52.5 17
HCl4 Laga 2 Koele, B.K.D. 03:12.5 7
HCl4 Laga 3 Otten, M. 03:13.0 9
HCl4 Laga 5 Faber, R.M. 03:19.0 20
HCl4 Laga 4 Janssen, M.P.J 03:19.5 21
HCl4 Laga 1 Peterse, R.G.I. 03:22.5 28
LDEj4 Laga Mekel, C.E. 07:59.5 6
LEj8 Laga Loeffen, F. 06:55.5 3
DEj8 Laga Rietjens, R.G.J. 07:41.9 8
Ej8 Laga 2 Grondelle, B.R. van 06:49.0 11
Ej8 Laga 1 Veldt, J.M. van der 06:29.0 Blik!
 

18e Amsterdam World Ergohead | 7 december 2014

Veld Ploeg Slag Tijd Positie
LDSA Laga M.M.H. Kraaijkamp 23:18,0 4
SB Laga C.B. Kuyt 19:57,5 3
 

 37e Hel van het Noorden | 23 november 2014

Veld Ploeg Slag Tijd Positie
H 2- Gyas/Laga C.B. Kuyt 22:10,8 3
H 2- Laga 1 S.P.A. de Rooij 23:11,9 17
H 2- Laga 2 W.T. Schot 22:58,7 10
H 2- Laga 4 L.S. Wilkens 23:25,0 22
H 2- Laga 3 N. Moesker 23:47,7 26
LH 2- Laga 2 S.A. Siemensma 24:33,2 11
LH 2- Laga 1 N.N. Overkamp 22:59,1 2
DSB 1x Laga 2 L. Youssifou 25:32,1 2
D 1x Laga Y. Janse 26:46,6 12
DSB 1x Laga 1 M.A. Mulder 26:54,3 9
DSB 1x Laga 3 M.I.S. van Rooij 29:18,2 21
LD 1x Laga M.M.H. Kraaijkamp 26:42,0 9
LSB 1x Laga W. Lauwers 24:31,7 6
D 2- Laga 3 K. Happee 27:18,2 22
D 2- Laga 2 F.J. Jansen 26:14,0 18
D 2- Asopos/Laga Bente van Gennep 25:34,1 11
 
 

5e BaselHead | 15 november 2014

Veld Ploeg Slag Tijd Positie
M-Elite 8+ Laga 1 S.P.A. de Rooij 21:09,5 10
M-Elite 8+ Laga 2 N.M. Looye 21:52,7 13
 

45e Novembervieren | 2 november 2014

Veld Ploeg Slag Tijd Positie
DN4+ Laga 2 O.C.Q van Wijnen 15:22,1 5
DN4+ Laga 1 S.L. van der Meijden 15:24,2 6
DSA4* Laga M.M.H. Kraaijkamp 14:34,8 3
LSA4+ Laga B. Dorsman 13:58,7 2
N4+ Laga 2 R.D.M. Feldbrugge 14:07,8 6
N4+ Laga 1 N.M. Looye 14:13,9 11
N4+ Laga 3 L.C. Stolper 14:17,7 14
N4+ Laga 5 L.V. Pragt 14:41,2 21
N4+ Laga/Njord D. Hoogeveen 14:44,9 23
O4+ Laga/Pelargos L.S. Wilkens 13:35,8 2
SA4+ Laga S.P.A. de Rooij 13:22,1 6
 

Tromp Boat Races | 18 oktober 2014

Veld Ploeg Slag Tijd Positie
D4+ Asopos/Proteus/Laga/Njord  E.M.L. van Miltenburg 20:44,7 2
D4+ Laga 1 L. Youssifou 21:19,8 4
D4+ Laga 2 S.L. van der Meijden 21:54,0 7
DSB1x Laga 1 M.A. Mulder 23:09,3 2
DSB1x Laga 2 M.I.S. van Rooij 25:18,4 21
H4+ Laga/Tromp L.V. Pragt 21:04,5 11
LSB1x Laga/Hazewinkel W. Lauwers 21:15,8 2
LSB2- Laga B. Dorsman 20:45,1 4
SB4+ Laga 1 S.P.A. de Rooij 18:33,6 BLIK + Baanrecord
SB4+ Laga 2 L.S. Wilkens 18:58,4 2
SB4+ Laga 5 R.D.M. Feldbrugge 19:43,1 3
SB4+ Laga 6 L.C. Stolper 19:58,8 6
SB4+ Laga 3 D. van Laake 20:15,4 9
SB4+ Laga 4 D. Hoogeveen 20:45,4 11


Martini Sprints & Martini Regatta | 20, 21 en 22 juni 2014

Sprintwedstrijden
Veld Slag   Tijd Positie
LO 2- A.A. Draaijer A-finale 01:33,6 BLIK!
LO 2- M.N. Roelofsen A-finale 01:39,5 4e
DO 4- B.N. Güngen (Skadi combi) A-finale 01:39,1 3e
LEj 8+ J.P. Koopman (Vidar Combi) A-finale 01:26,2 6e
LDEj 4* S. Bouwman (Proteus/Gyas combi) A-finale 01:48,0 3e
 
Zaterdag
Veld Slag   Tijd Positie
DDev 4- B.N. Güngen (Skadi combi) vw 07:48,0 5e
LEj 8+ J.P. Koopman (Vidar combi) vw 06:29,7 5e
DO 2- M.I.S. van Rooij A-fin 08:00,0 BLIK!
DO 2- M.J.P. van de Ven (Vidar combi) A-fin 08:23,6 6e
DEj 8+ K. Happee A-fin 06:57,3 6e
Ej 8+ B.S. Wartna B-fin 06:13,1 1e
Ej 8+ R. Visser (Triton combi) B-fin 06:13,7 2e
LO 2- M.N. Roelofsen A-fin 07:15,1 5e
LDev 4- A.A. Draaijer A-fin 06:32,6 4e
LDEj 4* S. Bouwman (Proteus combi) A-fin 07:37,4 3e

 
Zondag
Veld Slag   Tijd Positie
DN 1x P.C.R. Goldbohm vw 08:33,9 1e
B 8+ R. Visser (Triton combi) vw 06:19,2 2e
LDEj 2x S. Bouwman (Proteus combi) vw 08:09,0 4e
DO 4- M.I.S. van Rooij (Argo combi) A-fin 06:59,4 BLIK!
LSA 2- M.N. Roelofsen A-fin 07:11,1 3e
DN 2- M.J.P. van de Ven (Vidar combi) A-fin 07:59,2 3e
DN 1x P.C.R. Goldbohm A-fin 08:22,0 3e
B 8+ R. Visser (Triton combi) A-fin 06:06,1 BLIK!
DB 8+ K. Happee A-fin 06:49,2 3e
LDEj 2x S. Bouwman (Proteus combi) B-fin 08:16,7 3e
N 2- T.O. Rootliep A-fin 07:30,5 6e
SA 8+ L.A.J.M. van der Spek (Vidar/Orca/Njord/Skadi combi) A-fin 05:52,2 BLIK!
 
 

International Wedau Regatta | 17 en 18 mei 2014

zaterdag
Veld Roeier   Tijd  Positie
SM 4x A Amos Keijser A-fin 6:23.80 4e
SF 2x A LG Mirte Kraaijkamp A-fin 7:44.64 4e
SM 4- B Thijs Lengkeek A-fin 6:34.16 5e
SM 4- B Sjors de Rooij A-fin 6:34.16 5e
SM 2x B LG Conno Kuyt A-fin 6:50.41 BLIK!

zondag
Veld Roeier   Tijd  Positie
SM 2x A LG Conno Kuyt vw 6:46.85 4e
SM 4- B Thijs Lengkeek A-fin 6:23.17 BLIK!
SM 4- B Sjors de Rooij A-fin 6:23.17 BLIK!
SF 2x A LG Mirte Kraaijkamp A-fin 7:20.33 5e
SM 4x B Amos Keijser A-fin 6:06.78 BLIK!
 
 


ZRB | 10 en 11 mei 2014

zaterdag
Veld Slag   Tijd Positie
DO 1x P.C.R. Goldbohm vw 08:24,6 3e
DN 2- M.J.P. van de Ven (Vidar combi) vw 08:12,0 2e
LDEj 2x S. Bouwman (Proteus combi) vw 08:25,8 3e
LN 2- S.A. Siemensma A-fin 07:15,1 2e
O 4+ J.P. Koopman A-fin 07:05,3 3e
B 8+ B.S. Wartna A-fin 06:09,0 2e
DB 8+ M.A. Mulder B-fin 07:03,1 2e
 
Zondag
Veld Slag   Tijd Positie
DO 2- M.J.P. van de Ven (Vidar combi) vw 08:44,1 3e
Ej 8+ B.S. Wartna time 03:08,5 9e
LDev 4- D. Sotiriadis time 03:29,1 13e
DEj 8+ M.A. Mulder time 03:28,7 8e
LO 2- S.A. Siemensma vw 07:37,8 3e
DN 1x P.C.R. Goldbohm vw 09:06,3 3e
DO 2- F.D. Cieraad A-fin 08:24,5 2e
LDev 4- A.A. Draaijer C-fin 03:18,2 1e
DEj 8+ M.A. Mulder C-fin 03:29,6 2e
LN 4+ J.P. Koopman A-fin 07:21,3 BLIK!
LDEj 4* S. Bouwman (Proteus combi) B-fin 03:52,4 2e


 

Westelijke Regatta - AEGON NK klein | 20 en 21 april 2014

zaterdag
Veld Slag   Tijd Positie
M18 1x L. Youssifou vw 08:59,9 BLIK!
DDev 4- M.J.P. van de Ven (Nereus combi) vw 08:29,5 5e
DEj 8+ M.A. Mulder vw 07:41,0 2e
DSA 2- F.D. Cieraad vw 08:29,0 3e
DSA 2- L.W. Hidding vw 08:55,6 5e
SA 2- D. van Laake vw 07:58,0 4e
SA 2- L.A.J.M. van der Spek vw 08:09,6 4e
SA 2- S.P.A. de Rooij vw 07:30,1 2e
LDSA 1x M.M.H. Kraaijkamp vw 08:54,8 3e
DSA 1x Y. Janse vw 08:36,1 3e
LSA 1x C.B. Kuyt vw 08:06,4 2e
SA 1x A.N. Keijser vw 08:24,0 3e
SA 1x O.F.J. Siegelaar vw 07:52,1 BLIK!
DN 1x P.C.R. Goldbohm vw 09:07,6 4e
LN 1x B. Dorsman vw 08:12,4 3e
Ej 8+ B.S. Wartna vw 06:43,2 2e
Dev 4- M.G. Bezema vw 07:17,3 2e
Dev 4- T.O. Rootliep vw 07:34,3 4e
LDev 4- A.A. Draaijer vw 07:17,2 BLIK!
LDev 4- R. Janssen vw 07:34,0 6e
LDEj 4* S. Bouwman (Proteus combi) vw 08:33,2 2e
LEj 8+ M.J.G. Boonman vw 07:26,5 5e
B 4+ J.P. Koopman A-fin 08:14,2 BLIK!
DEj 8+ M.A. Mulder A-fin 08:05,2 4e
DSA 2- L.W. Hidding her 09:24,6 3e
SA 2- L.A.J.M. van der Spek her 08:30,3 3e
SA 2- D. van Laake her 08:57,7 4e
LDSA 1x M.M.H. Kraaijkamp her 10:23,6 5e
DSA 1x Y. Janse her 10:42,7 3e
SA 1x A.N. Keijser her 09:42,4 4e
Ej 8+ B.S. Wartna A-fin 07:36,0 5e
LDev 4- A.A. Draaijer A-fin 07:45,4 BLIK!
LDEj 4* S. Bouwman (Proteus combi) A-fin 09:43,0 4e
 
zondag
Veld Slag   Tijd Positie
M18 1x L. Youssifou semi-fin 08:13,0 BLIK!
DB 8+ M.A. Mulder vw 07:11,3 5e
DSA 2- L.W. Hidding semi-fin 08:10,5 6e
DSA 2- F.D. Cieraad semi-fin 07:56,1 4e
SA 2- S.P.A. de Rooij semi-fin 07:02,8 5e
LSA 1x C.B. Kuyt semi-fin 07:18,4 3e
SA 1x O.F.J. Siegelaar semi-fin 07:18,5 1e
B 8+ B.S. Wartna vw 06:24,3 2e
LO 4- A.A. Draaijer vw 06:47,2 1e
LDEj 2x S. Bouwman (Proteus combi) vw 09:46,2 6e
DN 4+ M.J.P. van de Ven (Argo Combi) vw 08:48,0 4e
LB 1x B. Dorsman vw 08:14,3 1e
LB 8+ M.J.G. Boonman (Euros combi) vw 06:59,5 4e
N 2- M.G. Bezema vw 07:54,9 4e
N 2- D. van Laake vw 07:26,8 2e
N 4+ T.O. Rootliep A-fin  07:13,1 3e
LN 4+ R. Janssen A-fin  07:20,4 3e
LN 4+ J.P. Koopman A-fin  07:18,8 2e
SA 8+ L.S. Wilkens A-fin  06:27,8 BLIK!


 

Skiffhead | 30 maart 2014

Veld Slag Tijd Positie
B1x S.H.O. Zwetsloot 32:59.88 7
DO1x Y.M. Janse 32:41.38 BLIK!



Bondstensten | 1 maart 2014

Veld Naam Tijd
DSB Mej. F.D. Cieraad 07:05,2
DSB Mej. E.M.L. van Miltenburg 07:09,2
DSB Mej. M.I.S. van Rooij 07:19,0
DSB Mej. L.W. Hidding 07:22,1
Junioren Mej. L. Youssifou 06:56,3
LDSA Mej. M.M.H. Kraaijkamp 07:14,1
LSA T. Sanders 06:36,1
LSB C.B. Kuyt 06:15,9
LSB N.N. Overkamp 06:38,8
LSB A.A. Draaijer 06:39,5
LSB B. Dorsman 06:49,3
SA A.N. Keijser 05:59,6
SA S.H.O. Zwetsloot 06:21,6
SB T. Lengkeek 06:03,2
SB J. de Graaf 06:08,7
SB W.T. Schot 06:09,1
SB D. van Laake 06:11,6
SB M.G. Bezema 06:14,0
SB S.P.A. de Rooij 06:15,4
SB N.M. Looye 06:16,1
SB L.A.J.M. van der Spek 06:17,9
SB L.S. Wilkens 06:22,7
 

Winterwedstrijden | 22 en 23 februari 2014

Zaterdag
Veld Slag Tijd Positie
SA1x A.N. Keijser 20:17.8 7
SA1x C.B. Kuyt 19:40.8 4
DN-2 Mej. F.D. Cieraad 21:08.1 BLIK!
DN-2 Mej. M.J.P. Ven 22:11.0 9
DN-2 Mej. L.W. Hidding 21:37.3 5
DEj8+ Mej. M.A. Mulder 18:50.1 8
SA-2 A.A. Draaijer 20:00.0 12
O-2 T.N. Versloot 20:04.5 5
LN-2 T.O. Rootliep 20:27.1 3
LN-2 J.S.M. Meer 21:32.3 8
DSA1x Mej. L. Youssifou 21:56.5 8
DN1x Mej. P.C.R. Goldbohm 22:59.8 5
DB1x Mej. Y. Janse 22:00.1 BLIK!
LEj8+ S.A. Siemensma 17:45.1 13
Ej8+ R.C. Oosterloo 17:15.1 3
O4+ D. Hoogeveen 19:28.1 7
O4+ D. van Laake 18:21.3 4
O4+ J. Delfos 19:25.1 6
O4+ L.S. Wilkens 18:05.1 2
O4+ T. Lengkeek 17:37.1 BLIK!
LDEj 4* S. Bouwman DNS DNS
 
Zondag
Veld Slag Tijd positie
SA-2 R.G. Naeff 20:15.1 1 (buiten mededingen)
DSA-2 Mej. M.J.P. Ven 22:34.8 4
DSA-2 Mej. L.W. Hidding 21:36.7 (+15s) 3
DN1x Mej. P.C.R. Goldbohm 22:14.8 2
SA4+ T. Lengkeek 17:08.8 (record) 1 (buiten mededingen)
SA4+ L.S. Wilkens 17:23.2 2
SA8+ Daniël Laake DNS DNS
SA8+ A.A. Draaijer 16:39.3 3
LDB 4* S. Bouwman 20:40.5 2
Social Media
Contact
D.S.R.V. "Laga"
Nieuwelaan 53
2611 RR Delft

T: +31(0)15 212 52 66
E: info@laga.nl
Copyright © 2019 laga.nl | Delftsche Studenten Roeivereeniging Laga
LAGA