Spardag 4 - 26 februari

Ploeg Tijd Punten
Dames A 1.34.75 6
Dames C - 0
Dames D 1.32.15 7
Dames E 1.34.95 5
Dames F 1.25.07 11
Dames G 1.35.64 4
Dames H 1.30.57 9
Dames I 1.30.97 8
Dames J 1.22.74 12
Dames K - 0
Dames L 1.38.12 3
Dames N 1.28.74 10
     
Heren A 1.22.51 11
Heren B 1.33.62 4
Heren C 1.23.93 10
Heren D 1.22.1 13
Heren E 1.29.08 6
Heren F 1.25.52 8
Heren G 1.22.02 14
Heren H - 0
Heren I - 0
Heren J - 0
Heren K 1.19.37 15
Heren L 1.28.3 7
Heren M 1.29.28 5
Heren N 1.24.8 9
Heren O 1.19.1 16
Heren P 1.18.78 17
Heren Q 1.22.3 12

Spardag 3 - 15 januari

Ploeg tijd punten
Heren Q 3:06.1 18
Heren P 3:12.0 17
Heren O 3:14.4 16
Heren G 3:20.1 15
Heren R 3:20.5 14
Heren K 3:24.1 13
Heren D 3:24.4 12
Heren A 3:25.4 11
Heren C 3:25.4 10
Heren F 3:25.9 9
Heren M 3:27.4 8
Heren N 3:27.6 7
Heren E 3:29.7 6
Heren J 3:31.4 5
Heren L 3:37.6 4
Heren B 3:38.4 3
Heren H - 0
Heren I - 0
     
Dames N 3:45.4 13
Dames J 3:50.2 12
Dames D 3:52.0 11
Dames F 3:53.5 10
Dames A 3:54.7 9
Dames L 3:56.1 8
Dames I 3:56.2 7
Dames H 3:59.1 6
Dames E 4:02.2 5
Dames C 4:07.0 4
Dames B 4:08.3 3
Dames G 4:11.3 2
Dames K 4:13.2 1
     
Heren 3(Frölke) 6:55.7 6
Heren 1(den Breeijen) 6:56.9 5
Heren 6(Miedema) 7:12.9 4
Heren 2(Bakker) 7:24.2 3
Heren 5(Lenskens) - 0
Heren 4(Bierma) - 0
     
Dames 2(Strien) 8:13.5 2
Dames 1(Sickler) 8:38.3 1

Spardag 2 - 18 december

Ploeg Tijd Punten
Heren A 1:27.0 10
Heren B 1:28.8 6
Heren C 1:26.0 13
Heren D 1:23.7 14
Heren E 1:28.4 7
Heren F 1:27.9 9
Heren G 1:23.1 15
Heren H 1:54.3 2
Heren I DNS 0
Heren J 1:29.3 5
Heren K 1:28.1 8
Heren L 1:30.3 0
Heren M 1:32.1 3
Heren N 1:26.7 11
Heren O 1:26.5 12
Heren P 1:20.4 16
Heren Q 1:18.2 17
Heren R 1:17.7 18
     
Dames A 1:35.1 10
Dames B 1:37.1 6
Dames C DNS 0
Dames D 1:38.9 3
Dames E 1:39.5 2
Dames F 1:36.1 9
Dames G 1:37.4 5
Dames H 1:37.0 7
Dames I 1:31.9 13
Dames J 1:29.3 14
Dames K 1:38.4 4
Dames L 1:33.1 12
Dames M 1:36.9 8
Dames N 1:33.2 11

Spardag 1 - 26 november

  Startijd Eindtijd Straftijd Tijd Punten 
Heren C 10:47:19 11:16:50   0:29:31 18
Heren K 11:01:00 11:31:12   0:30:12 17
Heren G 11:10:30 11:41:04 0:00:30 0:31:04 16
Heren B 10:44:57 11:16:02   0:31:05 15
Heren E 10:52:15 11:23:22   0:31:07 14
Heren D 10:49:50 11:21:56   0:32:06 13
Heren A 10:40:27 11:13:04   0:32:37 12
Heren O 11:07:45 11:41:05   0:33:20 11
Heren F 10:55:30 11:32:03   0:36:33 10
Heren H 10:58:30 11:42:21   0:43:51 9
Heren I DNS       0
Heren J DNS       0
Heren L DNS       0
Heren M DNS       0
Heren N DNS       0
Heren P DNS       0
Heren Q DNS       0
Heren R DNS       0
           
Dames J 11:24:40 11:55:45   0:31:05 12
Dames I 11:22:00 11:58:02   0:36:02 11
Dames B 11:16:40 11:53:38 0:00:30 0:37:28 10
Dames A 11:14:10 11:51:57   0:37:47 9
Dames H 11:27:15 DNF     0
Dames C DNS       0
Dames D DNS       0
Dames E DNS       0
Dames F DNS       0
Dames G DNS       0
Dames K DNS       0
Dames L DNS       0
           


PEiL- 15 mei 2016

Ploeg Veld Tijd Plek
Heren 1 HBokaal X 18:31.8 TAART
Heren 2 HBokaal X 20:36.4 20e
Ask&Embla DCl2x 20:43.3 4e
Damesclubacht DCl8+ 18:25.3 TAART
Heren 3 NOOC H1 20:05.7 3e
Heren 4 NOOC H1 20:35.1 10e
Heren 5 NOOC H1 19:49.5 2e
Heren 6 NOOC H1 20:15.0 5e
Heren 7 NOOC H1 21:03.1 13e
Heren 21 HVlietb.poule A 19:10.7 4e
Heren 22 HVlietb.poule A 18:54.2 2e
Dames 5 NOOC D2 24:16.0 14e
Dames 6 NOOC D2 24:11.3 12e
Dames 7 NOOC D2 23:14.9 3e
Heren 1 HBokaal X 18:31.8 TAART
Heren 2 HBokaal X 20:36.4 20e
Ask&Embla DCl2x 20:43.3 4e
Damesclubacht DCl8+ 18:25.3 TAART
Heren 3 NOOC H1 20:05.7 3e
Heren 4 NOOC H1 20:35.1 10e
Heren 5 NOOC H1 19:49.5 2e
Heren 6 NOOC H1 20:15.0 5e
Heren 7 NOOC H1 21:03.1 13e
Heren 21 HVlietb.poule A 19:10.7 4e
Heren 22 HVlietb.poule A 18:54.2 2e
Dames 5 NOOC D2 24:16.0 14e
Dames 6 NOOC D2 24:11.3 12e
Dames 7 NOOC D2 23:14.9 3e
 

PEiK -14 mei

Ploeg Veld Tijd Plek
Heren 1 HOnerv C4+ 1:28.3 TAART
Heren 2 HOnerv C4+ 1:36.8 2e
Heren 11 HOnerv C4+ 1:50.5 16e
Heren 12 HOnerv C4+ 1:41.0 6e
Heren 14 HOnerv C4+ 1:43.0 8e
Heren 15 HOnerv C4+ 1:43.8 10e
Heren 16 HOnerv C4+ 1:46.3 13e
Heren 25 HErv C4+ 1:47.7 8e
Dames 9 DOnerv C4+ 1:53.8 12e
Dames 10 DOnerv C4+ 2:03.1 23e
Dames 11 DOnerv C4+ 1:53.8 12e
Heren 21 H4+ 1:26.6 4e
Heren 22 H4+ 1:23.8 2e
Heren 24 H4+ 1:27.0 5e
Heren 26 H4+ 1:37.6 7e
Dames 21 D4+ 1:35.5 TAART
Dames 22 D4+ 1:53.5 14e
Damesclubacht HCl8+ 1:27.3 2e
Herenclubacht DCl8+ 1:17.3 3e


PEiL - 14 mei

Ploeg Veld Tijd Plek
Dames 1 DBokaal X 22:20.6 4e
Dames 2 DBokaal X 24:19.2 20e
Dames 3 NOOC D1 23:15.3 9e
Dames 4 NOOC D2 24:58.8 18e
Dames 21 Vlietb. poule A 23:01.5 TAART
Heren 8 NOOC H2 23:13.6 20e
Heren 9 NOOC H2 21:50.0 5e
Heren 10 NOOC H2 22:56.4 15e
Herenclubacht HCl8+ 17:35.7 4e
Clubquadruple DCl4* 23:54.3 9e


Rottebokaal- 30 april en 1 mei

Zaterdag
  nr. ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
LAG 322 Dames 6 NOOC D3 C4+ voorwedstrijd 4 [7] 04:33,62 1e
    F. van der Laan          
LAG 055 Heren 2 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 2 [4] 04:01,05 5e
    S van der Heijden          
LAG 057 Heren 1 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 2 [6] 03:40,98 2e
    RT de Lange          
LAG 678 Heren Clubacht HCl 8+ voorwedstrijd 1 [6] 03:18,09 2e
    M. Klijn          
LAG 322 Dames 6 NOOC D3 C4+ A-finale [4] 04:34,24 1e
    F. van der Laan          
LAG 055 Heren 2 HBokaalX C4+ C-finale [8] 04:15,84 6e
    S van der Heijden          
LAG 057 Heren 1 HBokaalX C4+ A-finale [7] 03:58,25 4e
    RT de Lange          
LAG 661 Dames Clubacht DCl 8+ voorwedstrijd 3 [4] 03:57,03 1e
    A.K.L. Mastenbroek          
LAG 205 Dames 7 NOOC D2 C4+ voorwedstrijd 1 [8] 05:00,89 5e
    S de Kruijf          
LAG 214 Dames 5 NOOC D2 C4+ voorwedstrijd 3 [5] 05:15,14 5e
    M.J. Veraart          
LAG 153 Heren 5 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd 1 [6] 04:16,78 3e
    J Wevers          
LAG 158 Heren 6 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd 2 [5] 04:15,56 3e
    K Keulemans          
LAG 159 Heren 7 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd 2 [6] 04:18,47 5e
    W Littel          
LAG 161 Heren 4 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd 2 [8] 04:15,18 2e
    TG Meerbothe          
LAG 162 Heren 9 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd 3 [3] 04:22,17 3e
    J.J.M. van Mil          
LAG 166 Heren 3 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd 3 [7] 04:29,35 5e
    L.J.W. Jansen          
LAG 170 Heren 10 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd 4 [5] 04:24,32 2e
    E.H. Smit          
LAG 678 Heren Clubacht HCl 8+ A-finale [4] 03:28,28 1e
    M. Klijn          
LAG 751 Dames 137 DCl 4+ A-finale [6] 04:29,88 1e
    D.E. de Blok          
LAG 158 Heren 6 NOOC H1 C4+ A-finale [3] 04:18,14 4e
    K Keulemans          
LAG 161 Heren 4 NOOC H1 C4+ A-finale [8] 04:23,19 5e
    TG Meerbothe          
LAG 661 Dames Clubacht DCl 8+ A-finale [6] 04:00,52 3e
    A.K.L. Mastenbroek          
LAG 800 Dames 10 Sprint DOnerv C4+ time-trial   02:33,23 5e
    T.M. van pelt          
LAG 818 Dames 11 Sprint DOnerv C4+ time-trial   02:38,98 6e
    Y Koers          
LAG 819 Dames 9 Sprint DOnerv C4+ time-trial   02:27,67 2e
    K. Ratering          
LAG 857 Heren 16 Sprint HOnerv C4+ time-trial   02:27,28 7e
    T.N. Oud          
LAG 859 Heren 14 Sprint HOnerv C4+ time-trial   02:23,94 6e
    T.J.P. Joosten          
LAG 860 Heren 11 Sprint HOnerv C4+ time-trial   02:14,54 1e
    H.J. van der Wilk          
LAG 865 Heren 12 Sprint HOnerv C4+ time-trial   02:20,46 5e
    W S Wolleswinkel          
LAG 952 Heren 25 Sprint HErv C4+ time-trial   02:17,69 5e
    P B L Seijger          
Zondag
  nr. ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
LAG 102 Dames 3 NOOC D1 C4+ voorwedstrijd 1 [5] 04:23,45 1e
    F.V. Pragt          
LAG 107 Dames 4 NOOC D1 C4+ voorwedstrijd 2 [4] 04:40,42 6e
    J.A.M. Luijten          
LAG 107 Dames 4 NOOC D1 C4+ C-finale [8] 04:41,44 2e
    J.A.M. Luijten          
LAG 102 Dames 3 NOOC D1 C4+ A-finale [5] 04:25,50 3e
    F.V. Pragt          
LAG 352 Heren 8 NOOC H3 C4+ voorwedstrijd 1 [5] 04:10,95 1e
    M H Ossaili          
LAG 003 Dames 1 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 1 [6] 04:29,42 2e
    C. M. Ivanyi          
LAG 014 Dames 2 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 3 [6] 04:20,19 3e
    A.B. van Rossem          
LAG 352 Heren 8 NOOC H3 C4+ A-finale [5] 04:14,68 6e
    M H Ossaili          
LAG 003 Dames 1 DBokaalX C4+ C-finale [6] 04:28,00 2e
    C. M. Ivanyi          
LAG 014 Dames 2 DBokaalX C4+ A-finale [8] 04:30,30 6e
    A.B. van Rossem        


Uitslagen Skøll Cup


zaterdag
  nr. ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
LAG 231 Dames 7 NOOC D2 C4+ voorwedstrijd   04:25,52 14e
    S de Kruijf          
LAG 233 Dames 5 NOOC D2 C4+ voorwedstrijd   04:25,73 16e
    M.J. Veraart          
LAG 293 Dames 21 DErv 4+ voorwedstrijd 4 [5] 08:01,57 1e
    M.B. Hulst          
LAG 315 Laga HCl 8+ voorwedstrijd 3 [7] 06:53,39 4e
    M. Klijn          
LAG 322 Dames clubquadruple DCl 4* voorwedstrijd 2 [4] 08:14,63 2e
    B.N. G¶ô?ngen          
LAG 233 Dames 5 NOOC D2 C4+ C-finale [4] 04:18,31 1e
    M.J. Veraart          
LAG 231 Dames 7 NOOC D2 C4+ C-finale [6] 04:27,91 3e
    S de Kruijf          
LAG 359 Dames 1 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 2 [3] 04:05,04 1e
    C. M. Ivanyi          
LAG 372 Dames 2 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 4 [4] 04:06,34 3e
    A.B. van Rossem          
LAG 433 Dames 6 NOOC D3 C4+ voorwedstrijd   04:24,76 2e
    F. van der Laan          
LAG 443 Heren 6 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd   03:56,36 14e
    K Keulemans          
LAG 449 Heren 9 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd   04:05,21 19e
    J.J.M. van Mil          
LAG 450 Heren 3 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd   03:43,77 1e
    L.J.W. Jansen          
LAG 459 Heren 4 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd   03:48,52 3e
    TG Meerbothe          
LAG 460 Heren 5 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd   03:52,82 5e
    J Wevers          
LAG 465 Heren 7 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd   03:58,46 15e
    W Littel          
LAG 466 Heren 10 NOOC H1 C4+ voorwedstrijd   04:05,29 20e
    E.H. Smit          
LAG 293 Dames 21 DErv 4+ A-finale [6] 08:04,62 2e
    M.B. Hulst          
LAG 315 Laga HCl 8+ B-finale [2] 06:35,26 1e
    M. Klijn          
GYA 496 MGC HErv B4+ A-finale [3] 08:01,19 1e
    Jouke Spoelstra          
LAG 322 Dames clubquadruple DCl 4* A-finale [2] 08:05,40 4e
    B.N. G¶ô?ngen          
LAG 372 Dames 2 DBokaalX C4+ B-finale [6] 04:15,46 6e
    A.B. van Rossem          
LAG 359 Dames 1 DBokaalX C4+ A-finale [4] 04:06,38 3e
    C. M. Ivanyi          
LAG 433 Dames 6 NOOC D3 C4+ A-finale [5] 04:45,56 6e
    F. van der Laan          
LAG 449 Heren 9 NOOC H1 C4+ D-finale [4] 04:01,84 2e
    J.J.M. van Mil          
LAG 466 Heren 10 NOOC H1 C4+ D-finale [5] 03:58,98 1e
    E.H. Smit          
LAG 465 Heren 7 NOOC H1 C4+ C-finale [3] 03:51,13 1e
    W Littel          
LAG 443 Heren 6 NOOC H1 C4+ C-finale [5] 03:58,28 4e
    K Keulemans          
LAG 460 Heren 5 NOOC H1 C4+ A-finale [2] 03:48,34 6e
    J Wevers          
LAG 459 Heren 4 NOOC H1 C4+ A-finale [3] 03:44,83 3e
    TG Meerbothe          
LAG 450 Heren 3 NOOC H1 C4+ A-finale [4] 03:38,74 2e
    L.J.W. Jansen          
zondag
  nr. ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
LAG 088 Heren 21 HErv 4+ voorwedstrijd 2 [5] 07:27,05 2e
    T.J.F. van Domburg          
LAG 101 Heren 22 HErv 4+ voorwedstrijd 5 [2] 07:25,76 1e
    M.J. den Breeijen          
LAG 124 Laga DCl 8+ voorwedstrijd 2 [3] 07:28,82 1e
    H.S. Stuivenberg          
LAG 139 Laga DCl 2x voorwedstrijd 2 [4] 08:23,99 1e
    E.F.H. Schouten          
LAG 184 Heren 1 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 2 [4] 03:51,60 3e
    RT de Lange          
LAG 197 Heren 2 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 4 [5] 04:06,69 5e
    S van der Heijden          
LAG 226 Heren 8 NOOC H3 C4+ voorwedstrijd   04:12,17 13e
    M H Ossaili          
LAG 250 Dames 3 NOOC D1 C4+ voorwedstrijd   04:15,45 4e
    F.V. Pragt          
LAG 266 Dames 4 NOOC D1 C4+ voorwedstrijd   04:19,71 12e
    J.A.M. Luijten          
LAG 124 Laga DCl 8+ A-finale [5] 07:23,13 1e
    H.S. Stuivenberg          
LAG 088 Heren 21 HErv 4+ B-finale [6] 07:20,85 1e
    T.J.F. van Domburg          
LAG 101 Heren 22 HErv 4+ A-finale [2] 07:22,71 3e
    M.J. den Breeijen          
LAG 139 Laga DCl 2x A-finale [3] 08:18,93 4e
    E.F.H. Schouten          
LAG 197 Heren 2 HBokaalX C4+ D-finale [4] 03:59,13 2e
    S van der Heijden          
LAG 184 Heren 1 HBokaalX C4+ B-finale [3] 03:38,83 3e
    RT de Lange          
LAG 226 Heren 8 NOOC H3 C4+ C-finale [5] 04:12,68 4e
    M H Ossaili          
LAG 266 Dames 4 NOOC D1 C4+ B-finale [7] 04:17,96 4e
    J.A.M. Luijten          
LAG 250 Dames 3 NOOC D1 C4+ A-finale [3] 04:14,81 5e
    F.V. Pragt          


Uitslagen NOOC opening

Zaterdag

  nr. ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
LAG 220 Dames 4 NOOC-D2 voorwedstrijd 1   02:07,6 8e
    J.A.M. Luijten          
LAG 461 Heren 8 NOOC-H4 voorwedstrijd 1   02:02,1 13e
    M H Ossaili          
LAG 619 Dames 3 NOOC-D6 voorwedstrijd 1   02:02,1 2e
    F.V. Pragt          
LAG 220 Dames 4 NOOC-D2 voorwedstrijd 2   02:04,9 5e
    J.A.M. Luijten          
LAG 461 Heren 8 NOOC-H4 voorwedstrijd 2   01:58,2 8e
    M H Ossaili          
LAG 619 Dames 3 NOOC-D6 voorwedstrijd 2   02:02,8 2e
    F.V. Pragt          
LAG 752 Heren 15 HOnerv C4+ voorwedstrijd   02:06,2 11e
    M. J. van Put          
LAG 761 Heren 14 HOnerv C4+ voorwedstrijd   02:05,1 7e
    T.J.P. Joosten          
LAG 765 Heren 11 HOnerv C4+ voorwedstrijd   01:57,8 3e
    H.J. van der Wilk          
LAG 072 Heren 24 H 4+ voorwedstrijd   01:42,0 6e
    J.H. Ammerlaan          
LAG 079 Heren 26 H 4+ voorwedstrijd   01:47,6 10e
    K. ter Beek          
LAG 220 Dames 4 NOOC-D2 B-finale [2] 02:04,7 3e
    J.A.M. Luijten          
LAG 461 Heren 8 NOOC-H4 D-finale [3] 01:55,5 1e
    M H Ossaili          
LAG 619 Dames 3 NOOC-D6 A-finale [2] 01:56,9 1e
    F.V. Pragt          
LAG 158 Heren 1 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 1   01:41,1 1e
    M Hofwegen          
LAG 159 Heren 2 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 1   01:51,5 21e
    M Hofwegen          
LAG 319 Dames 5 NOOC-D3 voorwedstrijd 1   02:06,1 9e
    M.J. Veraart          
LAG 557 Heren 4 NOOC-H5 voorwedstrijd 1   01:45,0 1e
    TG Meerbothe          
LAG 569 Heren 7 NOOC-H5 voorwedstrijd 1   01:49,3 5e
    W Littel          
LAG 158 Heren 1 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 2   01:40,2 1e
    M Hofwegen          
LAG 159 Heren 2 HBokaalX C4+ voorwedstrijd 2   01:58,7 22e
    M Hofwegen          
LAG 319 Dames 5 NOOC-D3 voorwedstrijd 2   02:04,8 7e
    M.J. Veraart          
LAG 557 Heren 4 NOOC-H5 voorwedstrijd 2   01:45,1 1e
    TG Meerbothe          
LAG 569 Heren 7 NOOC-H5 voorwedstrijd 2   01:48,1 2e
    W Littel          
LAG 752 Heren 15 HOnerv C4+ C-finale [2] 02:01,7 2e
    M. J. van Put          
LAG 761 Heren 14 HOnerv C4+ B-finale [2] 02:04,8 2e
    T.J.P. Joosten          
LAG 765 Heren 11 HOnerv C4+ A-finale [2] 01:59,6 2e
    H.J. van der Wilk          
LAG 072 Heren 24 H 4+ B-finale [3] 02:38,1 4e
    J.H. Ammerlaan          
LAG 159 Heren 2 HBokaalX C4+ F-finale [3] 02:01,3 2e
    M Hofwegen          
LAG 158 Heren 1 HBokaalX C4+ A-finale [3] 01:43,2 2e
    M Hofwegen          
LAG 319 Dames 5 NOOC-D3 B-finale [4] 02:05,8 1e
    M.J. Veraart          
LAG 569 Heren 7 NOOC-H5 A-finale [2] 01:48,6 2e
    W Littel          
LAG 557 Heren 4 NOOC-H5 A-finale [3] 01:47,7 1e
    TG Meerbothe          

Zondag

  nr. ploeg
slag
veld heat baan tijd pos.
LAG 250 Heren 5 NOOC-H2 voorwedstrijd 1   01:51,1 3e
    J Wevers          
LAG 255 Heren 6 NOOC-H2 voorwedstrijd 1   01:47,6 1e
    K Keulemans          
LAG 414 Dames 6 NOOC-D4 voorwedstrijd 1   02:08,3 10e
    F. van der Laan          
LAG 659 Heren 3 NOOC-H6 voorwedstrijd 1   01:49,2 1e
    L.J.W. Jansen          
LAG 250 Heren 5 NOOC-H2 voorwedstrijd 2   01:50,3 4e
    J Wevers          
LAG 255 Heren 6 NOOC-H2 voorwedstrijd 2   01:49,6 3e
    K Keulemans          
LAG 414 Dames 6 NOOC-D4 voorwedstrijd 2   02:08,1 9e
    F. van der Laan          
LAG 659 Heren 3 NOOC-H6 voorwedstrijd 2   01:47,7 1e
    L.J.W. Jansen          
LAG 721 Dames 11 DOnerv C4+ voorwedstrijd   02:11,5 6e
    Y Koers          
LAG 730 Dames 9 DOnerv C4+ voorwedstrijd   02:06,4 2e
    K. Ratering          
LAG 731 Dames 10 DOnerv C4+ voorwedstrijd   02:17,5 12e
    T.M. van pelt          
LAG 053 Dames 22 D 4+ voorwedstrijd   01:57,2 4e
    E.M. Raijmakers          
LAG 255 Heren 6 NOOC-H2 A-finale [3] 01:48,4 2e
    K Keulemans          
LAG 250 Heren 5 NOOC-H2 A-finale [4] 01:50,3 3e
    J Wevers          
LAG 414 Dames 6 NOOC-D4 C-finale [3] 02:09,7 1e
    F. van der Laan          
LAG 659 Heren 3 NOOC-H6 A-finale [3] 01:48,1 1e
    L.J.W. Jansen          
LAG 100 Dames 1 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 1   02:03,7 19e
    R C J Swinkels          
LAG 104 Dames 2 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 1   02:05,3 20e
    M.C. Tiesinga          
PRO 108 Geschikt DBokaalX C4+ voorwedstrijd 1   02:01,2 11e
    M. W. H. kat          
LAG 351 Heren 9 NOOC-H3 voorwedstrijd 1   01:53,0 4e
    J.J.M. van Mil          
LAG 358 Heren 10 NOOC-H3 voorwedstrijd 1   01:52,5 3e
    E.H. Smit          
LAG 502 Dames 7 NOOC-D5 voorwedstrijd 1   02:06,1 7e
    S de Kruijf          
LAG 100 Dames 1 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 2   01:59,7 17e
    R C J Swinkels          
LAG 104 Dames 2 DBokaalX C4+ voorwedstrijd 2   02:02,6 20e
    M.C. Tiesinga          
PRO 108 Geschikt DBokaalX C4+ voorwedstrijd 2   01:58,9 11e
    M. W. H. kat          
LAG 351 Heren 9 NOOC-H3 voorwedstrijd 2   01:57,2 11e
    J.J.M. van Mil          
LAG 358 Heren 10 NOOC-H3 voorwedstrijd 2   01:56,7 10e
    E.H. Smit          
LAG 502 Dames 7 NOOC-D5 voorwedstrijd 2   02:05,8 6e
    S de Kruijf          
LAG 731 Dames 10 DOnerv C4+ C-finale [4] 02:15,3 1e
    T.M. van pelt          
LAG 721 Dames 11 DOnerv C4+ B-finale [3] 02:14,5 4e
    Y Koers          
LAG 730 Dames 9 DOnerv C4+ A-finale [3] 02:03,4 2e
    K. Ratering          
LAG 104 Dames 2 DBokaalX C4+ F-finale [3] 02:02,7 1e
    M.C. Tiesinga          
LAG 100 Dames 1 DBokaalX C4+ E-finale [2] 02:03,2 2e
    R C J Swinkels          
PRO 108 Geschikt DBokaalX C4+ C-finale [1] 02:00,1 3e
    M. W. H. kat          
LAG 351 Heren 9 NOOC-H3 B-finale [1] 01:52,0 2e
    J.J.M. van Mil          
LAG 358 Heren 10 NOOC-H3 A-finale [1] 01:51,6 3e
    E.H. Smit          
LAG 502 Dames 7 NOOC-D5 B-finale [4] 02:05,2 1e
    S de Kruijf        


Stand Sparladder

Eerstejaars dames

 
Ploeg Punten
spardag 1 (20%)
Punten
spardag 2
(30%)
Punten
spardag 3
(50%)
Punten Stand
Dames B 9 10 9 9,3 1
Dames J 8 9 7 7,8 2
Dames C 7 7 8 7,8 3
Dames D 6 8 4 5,6 4
Dames A 5 4 6 5,2 5
Dames G 2 5 5 4,4 6
Dames H 3 6 3 3,9 7
Dames K 4 2 2 2,4 8
Dames L 1 3 1 1,6 9
Dames F 0 1 0 0,3 10
 

Eerstejaars heren

 
Ploeg Punten
spardag 1
(20%)
Punten
spardag 2
(30%)
Punten
spardag 3
(50%)
Punten Stand
Heren A 8 13 9 10 1
Heren G 10 11 8 9,3 2
Heren J 11 12 7 9,3 3
Heren E 5 7 10 8,1 4
Heren C 12 5 6 6,9 5
Heren M 6 10 4 6,2 6
Heren D 9 4 5 5,5 7
Heren F 7 9 2 5,1 8
Heren B 1 6 3 3,5 9
Heren I 0 8 0 2,4 10
Heren L 4 3 0 1,7 11
Heren H 3 2 0 1,2 12
Heren N 0 1 1 0,8 13
Heren K 2 0 0 0,4 14
 

Ouderjaars dames

 
Ploeg Split Tijd Stand
Dames Z (OJ) 1:57.0 3:54.0 1
Dames Y (OJ) 1:59.4 3:58.8 2
 
 

Ouderejaars heren

 
Ploeg Split Tijd Stand
Heren Z (OJ) 1:37.7 03:15:40 1
Heren W (OJ) 1:39.2 03:18:50 2
Heren X (OJ) 1:40.2 03:20:40 3
Heren U (OJ) 1:42.2 03:24:50 4
Heren Y (OJ) 1:43.0 03:26:00 5
Heren V (OJ) 1:46.5 03:33:50 6


Spardag 2 | 9 januari 2016

Eerstejaars dames
Ploeg Split Tijd Punten
Dames TopC4+ 1:54:4 3:49.3 NVT
Dames B 1:57.0 3:53.9 10
Dames J 1:57.0 3:54.0 9
Dames D 1:57.7 3:55.5 8
Dames C 1:59.2 3:58.5 7
Dames H 2:00.5 4:01.0 6
Dames G 2:00.7 4:01.5 5
Dames A 2:02.5 4:05.5 4
Dames L 2:04.7 4:09.4 3
Dames K 2:09.5 4:18.9 2
Dames F 2:11.5 4:23.0 1

Eerstejaars heren
Ploeg Split Tijd Punten
Heren TopC4+ 1 1:35.2 3:10.3 NVT
Heren A 1:36.2 3:12.4 13
Heren J 1:39.0 3:17.9 12
Heren TopC4+ 2 1:41.2 3:22.4 NVT
Heren G 1:41.2 3:22.4 11
Heren M 1:41.5 3:23.0 10
Heren F 1:42.7 3:25.5 9
Heren I 1:42.9 3:25.8 8
Heren E 1:42.9 3:25.9 7
Heren B 1:45.5 3:30.9 6
Heren C 1:45.5 3:31.0 5
Heren D 1:46.9 3:33.9 4
Heren L 1:47.0 3:34.0 3
Heren H 1:48.0 3:36.0 2
Heren N 1:51.9 3:43.9 1

 

Vlietbokaal dames
Ploeg Split Tijd Punten
Dames Z 1:57.0 3:54.0 2
Dames Y 1:59.4 3:58.8 1

Vlietbokaal heren
Ploeg Split Tijd Punten
Heren Z 1:37.7 3:15.4 6
Heren W 1:39.2 3:18.5 5
Heren X 1:40.2 3:20.4 4
Heren U 1:42.2 3:24.5 3
Heren Y 1:43.0 3:26.0 2
Heren V 1:46.6 3:33.5 1
 

Spardag 1 | 12 december 2015

Dames
Ploeg Tijd Punten
Dames B 1:30.8 9
Dames J 1:31.2 8
Dames C 1:31.4 7
Dames D 1:34.9 6
Dames A 1:35.3 5
Dames K 1:35.8 4
Dames H 1:36.2 3
Dames G 1:37.5 2
Dames L 1:39.1 1
Dames F NVT 0
 

Heren
Ploeg Tijd Punten
Heren C 1:19.8 12
Heren J 1:19.9 11
Heren G 1:21.0 10
Heren D 1:23.7 9
Heren A 1:23.9 8
Heren F 1:24.9 7
Heren M 1:25.2 6
Heren E 1:25.9 5
Heren L 1:27.4 4
Heren H 1:30.0 3
Heren K 1:30.2 2
Heren B 1:40.5 1
Heren I NVT 0
Heren N NVT 0


Argo Najaars Slotwedstrijden | 8 november 2015

Ploeg Veld Postitie
Heren 21 H4+ 2
Heren 22 H4+ TAART
Heren 23 H4+ 3
Heren 24 H4+ 7
Heren 25 H4+ 15
Heren 26 H4+ 13
Heren 27 H4+ 6
Dames 21 D4+ 3
Dames 22 D4+ TAART
 

Asopos Najaarswedstrijden | 24 & 25 november 2015

Ploeg Veld Postitie
Heren 21 H4+ 3
Heren 22 H4+ 2
Heren 23 H4+ 5
Heren 24 H4+ 6
Heren 25 H4+ 15
Heren 27 H4+ 14
Dames 21 D4+ 3
Dames 22 D4+ TAART
Dames 23 D4+ 22
 


Knorresteijn Memorial Regatta | 10 oktober 2015

Ploeg Veld Postitie
Heren 21 H4+ 3
Heren 22 H4+ TAART
Heren 23 H4+ 7
Heren 24 H4+ 16
Heren 25 H4+ 24
Heren 26 H4+ 14
Heren 27 H4+ 9
Dames 21 D4+ TAART
Dames 22 D4+ 4
Dames 23 D4+ 24


Theta Herfstregatta | 3-4 oktober 2015

Ploeg Veld Postitie
Heren 21 H4+ 6
Heren 22 H4+ 8
Heren 23 H4+ 7
Heren 24 H4+ 10
Heren 25 H4+ 14
Heren 26 H4+ 13
Dames 21 D4+ 2
Dames 22 D4+ TAART


Uitslagen

NOOC openingstoernooi | 28-29 maart 2015

Zaterdag

ploeg
slag
veld heat tijd pos.
Laga 1 NOOC-H1 voorwedstrijd 1 01:46,2 1e
F.A. Doorn        
Laga 3 NOOC-D2 voorwedstrijd 1 02:01,9 2e
S.R. van den Beukel        
Laga 9 NOOC-H3 voorwedstrijd 1 01:55,6 7e
J.H. Ammerlaan        
Laga 5 NOOC-H3 voorwedstrijd 1 01:54,9 6e
S.L. van Berkel        
Laga 10 NOOC-H1 voorwedstrijd 2 01:59,6 15e
J.I. van Doorninck        
Laga 1 NOOC-H1 voorwedstrijd 2 01:47,2 1e
F.A. Doorn        
Laga 3 NOOC-D2 voorwedstrijd 2 02:02,1 2e
S.R. van den Beukel        
Laga 9 NOOC-H3 voorwedstrijd 2 01:52,1 4e
J.H. Ammerlaan        
Laga 5 NOOC-H3 voorwedstrijd 2 01:52,6 6e
S.L. van Berkel        
Laga D 4+ voorwedstrijd 01:58,4 4e
I. Streefkerk        
Laga 2 HOnerv C4+ voorwedstrijd 01:55,1 4e
D.A.L. Schouten        
Laga 4 HOnerv C4+ voorwedstrijd 03:10,0 18e
L. Norder        
Laga 1 HOnerv C4+ voorwedstrijd 01:54,5 3e
V.P.M. Peeten        
Laga 3 HOnerv C4+ voorwedstrijd 01:57,0 6e
L.C.M. Posthuma        
Laga 1 NOOC-H1 A-finale 01:46,7 1e
F.A. Doorn        
Laga 3 NOOC-D2 A-finale 01:59,4 1e
S.R. van den Beukel        
Laga 9 NOOC-H3 B-finale 01:53,1 1e
J.H. Ammerlaan        
Laga 5 NOOC-H3 B-finale 01:53,3 2e
S.L. van Berkel        
Laga 1 NOOC-D4 voorwedstrijd 1 01:58,3 1e
F.Y.H Westerbeke        
Laga 7 NOOC-H6 voorwedstrijd 1 01:50,4 3e
H.S. Ackermans        
Laga 2 NOOC-D5 voorwedstrijd 1 02:13,2 16e
M.E. Kootte        
Laga 1 NOOC-D4 voorwedstrijd 2 01:59,5 1e
F.Y.H Westerbeke        
Laga 7 NOOC-H6 voorwedstrijd 2 01:50,0 2e
H.S. Ackermans        
Laga 2 NOOC-D5 voorwedstrijd 2 02:08,2 8e
M.E. Kootte        
Laga 4 HOnerv C4+ E-finale 02:04,0 1e
L. Norder        
Laga 5 HOnerv C4+ E-finale 02:06,3 2e
L.D. Vos        
Laga 3 HOnerv C4+ B-finale 01:57,0 1e
L.C.M. Posthuma        
Laga 2 HOnerv C4+ A-finale 01:55,5 3e
D.A.L. Schouten        
Laga 1 HOnerv C4+ A-finale 01:55,1 2e
V.P.M. Peeten        
Laga D 4+ A-finale 01:59,1 4e
I. Streefkerk        
Laga 1 NOOC-D4 A-finale 01:58,9 1e
F.Y.H Westerbeke        
Laga 7 NOOC-H6 A-finale 01:48,5 2e
H.S. Ackermans        
Laga 2 NOOC-D5 C-finale 02:05,1 1e
M.E. Kootte        

Zondag

ploeg
slag
veld heat pos.
Laga 6 NOOC-H2 voorwedstrijd 1 7e
J.J. Jansen      
Laga 8 NOOC-H2 voorwedstrijd 1 10e
H.C. Kamerbeek      
Laga 6 NOOC-D1 voorwedstrijd 1 29e
A. Aarts      
Laga 4 NOOC-H4 voorwedstrijd 1 3e
K.H. Pijnenburg      
Laga 2 NOOC-H4 voorwedstrijd 1 4e
M.C. Ek      
Laga 6 NOOC-H2 voorwedstrijd 2 7e
J.J. Jansen      
Laga 8 NOOC-H2 voorwedstrijd 2 10e
H.C. Kamerbeek      
Laga 6 NOOC-D1 voorwedstrijd 2 26e
A. Aarts      
Laga 4 NOOC-H4 voorwedstrijd 2 5e
K.H. Pijnenburg      
Laga 2 NOOC-H4 voorwedstrijd 2 2e
M.C. Ek      
Laga H 4+ voorwedstrijd 4e
T.C. Loef      
Laga 2 DOnerv C4+ voorwedstrijd 6e
J.J. de Hoog      
Laga 1 DOnerv C4+ voorwedstrijd 3e
E.H. Kok      
Laga 3 DOnerv C4+ voorwedstrijd 26e
T. Uzel      
CCR en co H B4+ voorwedstrijd 6e
Daan Crombach      
Laga 8 NOOC-H2 C-finale 2e
H.C. Kamerbeek      
Laga 6 NOOC-H2 B-finale 2e
J.J. Jansen      
Laga 6 NOOC-D1 H-finale 2e
A. Aarts      
Laga 4 NOOC-H4 A-finale 2e
K.H. Pijnenburg      
Laga 2 NOOC-H4 A-finale 3e
M.C. Ek      
Laga 5 NOOC-D3 voorwedstrijd 1 5e
R.M.H. Bos      
Laga 3 NOOC-H5 voorwedstrijd 1 9e
S.L. van Greevenbroek      
Laga 4 NOOC-D6 voorwedstrijd 1 9e
R.T.M. Bodewes      
Laga 5 NOOC-D3 voorwedstrijd 2 7e
R.M.H. Bos      
Laga 3 NOOC-H5 voorwedstrijd 2 3e
S.L. van Greevenbroek      
Laga 4 NOOC-D6 voorwedstrijd 2 12e
R.T.M. Bodewes      
Laga H 4+ A-finale 4e
T.C. Loef      
Laga 1 DOnerv C4+ A-finale 3e
 




Uitslag Spardagen | 17 februari 2015

NOOC DAMES
  Ploeg dag 1 weging dag 2 weging  dag 3 weging totaal
Dames 1 D 7 14 9 27 8 40 81
Dames 2 K 9 18 5 15 9 45 78
Dames 3 B 8 16 7 21 7 35 72
Dames 4 F 2 4 4 12 6 30 46
Dames 5 C 6 12 3 9 5 25 46
Dames 6 E 5 10 6 18 3 15 43
Dames 7 G 3 6 8 24 2 10 40
Dames 8 H 4 8 2 6 4 20 34
Dames 9 J 1 2 1 3 1 5 10
 
NOOC HEREN
  Ploeg dag 1 weging dag 2 weging  dag 3 weging totaal
Heren 1 A 12 24 16 48 14 70 142
Heren 2 Q 13 26 13 39 15 75 140
Heren 3 G 15 30 10 30 13 65 125
Heren 4 M 14 28 12 36 11 55 119
Heren 5 B 10 20 15 45 10 50 115
Heren 6 L 7 14 9 27 12 60 101
Heren 7 J 11 22 8 24 9 45 91
Heren 8 E 4 8 14 42 7 35 85
Heren 9 F 8 16 11 33 3 15 64
Heren 10 K 9 18 4 12 6 30 60
Heren 11 N 5 10 7 21 5 25 56
Heren 12 I 6 12 1 3 8 40 55
Heren 13 H 3 6 5 15 4 20 41
Heren 14 D 2 4 6 18 2 10 32
Heren 15 O 0 0 2 6 1 5 11
Heren 16 C 1 2 3 9 0 0 11
 
VLIET DAMES
  Ploeg dag 1 dag 2 totaal
Dames 21 W 2 2 4
Dames 22 Z 1 1 2
VLIET DAMES
  Ploeg dag 1 dag 2 totaal
Heren 21 Y 2 3 5
Heren 22 Z 3 2 5
Heren 23 X 1 1 2
 

DDS Trail| 15 februari 2015

Afstand: 4 km 

ASK DAMES
  Ploeg Correctietijd Eindtijd
1 V DNS DNS
 
SPRINT DAMES
  Ploeg Correctietijd Eiindtijd
1 Y 19:11,9 19:02,2
 
CLUB DAMES
  Ploeg Correctietijd Eindtijd
1 I 19:39,6 18:26,1
 

Gyas Hunze| 14/15 februari 2015

Afstand: zaterdag wisselend met veel bochten 2,7 km - zondag 400m sprint met doorstart. 

VLIET DAMES
  Ploeg 2,7 km 400m punt
1 W 11:16,2 1:25,7 2
3 Z 11:54,6 1:28,2 1
VLIET HEREN
  Ploeg 2,7 km 400m punt
1 Y 10:15,5 1:16,6 3
2 Z 10:45,5 1:23,8 2
3 X 11:04,1 1:21,8 1


Spardag 3| 14 februari 2015

Afstand: Dukdalf bij Hambrug t/m Laga Vlag (350 meter). Beste tijd geldt voor de sparladder.

NOOC DAMES
  Ploeg Tijd 1 Tijd 2 Beste tijd punt
2 B 1.29.67 1.30.30 1.29.67 7
3 C 1.35.38 1.38.31 1.35.38 5
4 D 1.37.38 1.29.02 1.29.02 8
5 E 1.42.52 1.40.24 1.40.24 3
6 F 1.35.08 1.38.29 1.35.08 6
7 G 2.04.52 1.41.79 1.41.79 2
8 H 1.38.34 1.48.57 1.38.34 4
9 J 2.09.36 1.59.14 1.59.14 1
10 K 1.28.29 1.33.47 1.28.29 9
NOOC HEREN
  Ploeg Tijd 1 Tijd 2 Beste tijd punt
1 A 1.20.45 1.23.38 1.20.45 14
2 B 1.23.07 1.21.96 1.21.96 10
3 C DNS DNS 0:00:00 0
4 D 1.49.10 1.33.07 1.33.07 2
5 E 1.27.35 1.26.35 1.26.35 7
6 F 1.30.15 1.31.06 1.30.15 3
7 G 1.21.57 1.23.81 1.21.57 13
8 H 1.29.37 1.30.59 1.29.37 4
9 I 1.26.61 1.25.51 1.25.51 8
10 J 1.24.89 1.22.70 1.22.70 9
11 K 1.28.92 1.27.83 1.27.83 6
12 L 1.21.83 1.24.17 1.21.83 12
13 M 1.21.84 1.22.59 1.21.84 11
14 N 1.34.47 1.29.25 1.29.25 5
15 O 1.35.00 1.38.41 1.35.00 1
16 Q 1.21.76 1.19.83 1.19.83 15
 

Spardag 2 | 18 januari 2015

Afstand: 1 km

NOOC DAMES
  Ploeg Split eindtijd punt
1 D 1.53.3 3.46.6 9
2 G 1.53.9 3.47.9 8
3 B 1.56.5 3.52.9 7
4 E 1.57.7 3.55.4 6
5 K 1.58.2 3.56.4 5
6 F 1.58.4 3.56.9 4
7 C 1.59.2 3.58.4 3
8 H 2.04.7 4.09.4 2
9 J 2.07.4 4.14.9 1
10 A DNS DNS 0
 
NOOC HEREN
  Ploeg Split eindtijd punt
1 A 1.36,5 3.13.0 16
2 B 1.37.7 3.15.4 15
3 E 1.38.2 3.16.3 14
4 Q 1.39.5 3.19.0 13
5 M 1.39.7 3.19.5 12
6 F 1.40.0 3.19.9 11
7 G 1.39.7 3.19.4 +1 10
8 L 1.40.5 3.21.0 9
9 J 1.41.0 3.22.0 8
10 N 1.41.2 3.22.4 7
11 D 1.41.5 3.22.9 6
12 H 1.42.0 3.24.0 5
13 K 1.43.0 3.25.9 4
14 C 1.43.5 3.27.0 3
15 O 1.45.7 3.31.4 2
16 I 1.46.0 3.32.0 1
 
VLIET DAMES
  Ploeg Split eindtijd punt
1 W 1.53.0 3.46.0 2
3 Z 1.55.5 3.51.0 1
4 X DNS DNS 0
VLIET HEREN
  Ploeg Split eindtijd punt
1 Z 1.41.2 3.22.5 2
2 Y 1.42.2 3.24.4 1
3 X 1.45.0 3.29.9 0
 
ASK DAMES
  Ploeg Split eindtijd
1 V 1.51.2 3.42.5
 
SPRINT DAMES
  Ploeg Split eindtijd
1 Y 1.57.4 3.54.9
 
CLUB DAMES
  Ploeg Split eindtijd
1 I 2.00.2 4.00.4


 

Spardag 1| 14 december 2014

Afstand: Dukdalf bij Hambrug t/m Laga Vlag (350 meter). Beste tijd geldt voor de sparladder.

Ploeg Tijd 1 Tijd 2 Beste tijd Aantal punten
Dames K 01:28:9 01:29:4 01:28:9 9
Dames B 01:29:7 01:31:0 01:29:7 8
Dames D 01:31:4 01:35:9 01:31:4 7
Dames C 01:36:2 01:37:3 01:36:2 6
Dames E 01:40:0 01:37:8 01:37:8 5
Dames H 01:38:1 01:38:0 01:38:0 4
Dames G 01:41:5 01:38:9 01:38:9 3
Dames F 01:43:4 01:40:2 01:40:2 2
Dames J 01:45:7 01:45:1 01:45:1 1
Dames A DNS DNS DNS 0
 
Ploeg Tijd 1 Tijd 2 Beste Aantal punten
Heren G 01:18:8 01:20:2 01:18:8 15
Heren M 01:20:4 01:20:8 01:20:4 14
Heren Q 01:20:6 01:21:3 01:20:6 13
Heren A 01:23:4 01:20:7 01:20:7 12
Heren J 01:22:2 01:21:4 01:21:4 11
Heren B 01:22:3 01:26:1 01:22:3 10
Heren K 01:40:1 01:22:9 01:22:9 9
Heren F 01:24:1 01:23:9 01:23:9 8
Heren L 01:27:2 01:24:5 01:24:5 7
Heren I 01:27:2 01:25:2 01:25:2 6
Heren N 01:26:1 01:28:6 01:26:1 5
Heren E 01:27:8 01:29:1 01:27:8 4
Heren H 01:40:5 01:29:7 01:29:7 3
Heren D 01:34:6 01:33:6 01:33:6 2
Heren C 01:42:9 01:57:8 01:42:9 1
Heren O DNS DNS DNS
 

 Uitslag| Najaarsbokaal 2014

Bokaal Catogorie Ploeg Positie
Najaarsbokaal D4+ Dames 21 1
  D4+ Dames 22 9
  D4+ Dames 23 3
  H4+ Heren 21 1
  H4+  Heren 22 22
  H4+  Heren 23 16
  H4+  Heren 24 15
  H4+  Heren 25 12
  H4+  Heren 26 5
  H4+  Heren 27 25
  H4+ Heren 28 3
  H4+ Heren 29 5
 

Asopos Najaarswedstrijden| 25 Oktober 2014

  (**Alleen Laga ploegen mee genomen in positie)
Ploeg Veld Postitie
Heren 21 H4+ 1
Heren 22 H4+ 8
Heren 23 H4+ 9
Heren 24 H4+ 7
Heren 25 H4+ 5
Heren 26 H4+ 4
Heren 27 H4+ 6
Heren 28 H4+ 2
Heren 29 H4+ 3
Dames 21 D4+ TAART!
Dames 22 D4+ 3
Dames 23 D4+ 2

Knorrensteijn Memorial Regatta | 11 oktober 2014

Ploeg Veld Postitie
Heren 21 H4+ TAART!
Heren 22 H4+ 22
Heren 23 H4+ 18
Heren 24 H4+ 16
Heren 25 H4+ 16
Heren 26 H4+ 9
Heren 27 H4+ 23
Heren 28 H4+ 5
Heren 29 H4+ 8
Dames 21 D4+ 2
Dames 22 D4+ 12
Dames 23 D4+ 4

Theta Herfstregatta | 5 oktober 2014

Ploeg Veld Postitie
Heren 21 H4+ 4
Heren 22 H4+ 20
Heren 23 H4+ 18
Heren 24 H4+ 19
Heren 25 H4+ 15
Heren 26 H4+ 12
Heren 27 H4+ 22
Heren 28 H4+ 5
Heren 29 H4+ 11
Dames 21 D4+ 3
Dames 22 D4+ 8
Dames 23 D4+ TAART!
 

Spardag 2| 18 januari 2013

ploeg 1k tijd split
Heren A 03:20,0 01:40,0
Heren B 03:28,9 01:44,5
Heren C 03:25,4 01:42,7
Heren D 03:42,9 01:51,5
Heren E 03:28,5 01:44,2
Heren F    
Heren G 03:31,9 01:46,0
Heren H 03:24,5 01:42,2
Heren I 03:17,4 01:38,7
Heren J 03:31,9 01:45,9
Heren K 03:23,5 01:41,7
Heren L 03:25,0 01:42,5
Heren M 03:07,4 01:33,7
Heren N 03:20,0 01:40,0
Heren O 03:33,4 01:46,7
Heren P 03:32,5 01:46,2
Heren R 03:15,5 01:37,7
Heren S 03:29,0 01:44,5
Heren U 03:17,5 01:38,7
 
ploeg 1k tijd split
Dames A 03:41,5 01:50,7
Dames B 04:00,5 02:00,2
Dames C 04:03,0 02:01,5
Dames D 03:58,5 01:59,2
Dames E 03:56,0 01:58,0
Dames F 03:53,5 01:56,7
Dames H 03:56,5 01:58,2
Dames G 03:50,5 01:55,2

 
Social Media
Contact
D.S.R.V. "Laga"
Nieuwelaan 53
2611 RR Delft

T: +31(0)15 212 52 66
E: info@laga.nl
Copyright © 2019 laga.nl | Delftsche Studenten Roeivereeniging Laga
LAGA