|
|
Heren 1 en Dames 1 behouden koppositie |
 |
|
In een bomvolle raceroeikamer heeft afgelopen zaterdag de tweede spardag voor de eerstejaars competitieroeiers plaatsgevonden. Twee groepen van vier gekoppelde ergometers stonden tegenover elkaar en op een groot scherm kon de voortgang van beide ploegen over de 1000m gevolgd worden. Onder het geschreeuw van vele omstanders, waaronder ook de eerstejaars zware acht en zelfs het Skadi bestuur, werden de roeiers tot het uiterst van hun kunnen gepusht.
De dag eindigde met de twee titanenstrijden: Dames 1 tegen Dames 2 en Heren 1 tegen Heren 2. Zowel de heren van Cornelissen als de dames van Lisanne wisten hun titel als Heren 1 en Dames 1 met overtuiging te behouden. Met de laatste spardag in zicht zullen de overige ploegen alles op alles moeten zetten om deze twee ploegen van de troon te stoten. Zeker nu er weer in de boot gespard kan worden!
Na deze spardag is het des te meer duidelijk dat er door de top van de ploegen erg hard getraind wordt en dat Laga dit jaar beslist de kracht in huis heeft om de NOOC te winnen!
De nieuwe tussenstand is hier te downloaden.
| |
|
12:00 | 23-1-2010 |
terug
|
|
| |
|
|
| Agenda |
|
September |
|
|  | |
|
7 |
Heeren/Damesch diner |
|
|
9 |
Onderlinghe + Lorre XL |
|
|
11 |
1e Achtendag |
|
|
14 |
Opvang ploegdaten |
|
|
16 |
Almanak Thema Presentatie |
|
|
18 |
2e Achtendag |
|
| Meer |
|
|
| Weerbericht |
| windkracht: | 4 bft |
| windstoten: | 42 km/h |
| windrichting: | O |
| zon op: | 07:00 |
| zon onder: | 20:21 |
| temperatuur: | 19 °C |
|
|
|